Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

FAQ - často kladené otázky

Jsou DVD opravdu zdarma?

Každý má možnost objednat si pro svou potřebu jednou ročně libovolné tituly z nabídky DVD zdarma. Objednávka bude vyřízena opravdu bezplatně.

Je i dodání DVD úplně zadarmo? Platí se poštovné?

Pokud si DVD titul objednáte pro vlastní potřebu, nebo jako dárek pro přátele, neplatíte za DVD titul ani doručení žádné poplatky.

Je možno objednat více kusů na jednu adresu?

Je nám líto, ale zatím běžně nezasíláme více kusů od jednoho titulu na jednu adresu. Chceme, aby se DVD tituly dostaly k co největšímu počtu konkrétních osob, kterým budeme schopni nabídnout nejen DVD, ale i další služby, které mohou zcela zdarma a nezávazně od nás obdržet. V případě požadavku na zaslání více kusů od jednoho titulu, nás nejdříve kontaktujte.

Chci dát DVD zdarma jako dárek, ale už jsem vyčerpal možnost objednat DVD zdarma na svou adresu

Objednali jste si DVD zdarma a líbí se Vám? Chcete jej dát svým přátelům zdarma jako dárek? Potom využijte možnost objednat DVD zdarma pro přátele. Můžete to udělat díky Poukázce na DVD zdarma, ale i prostřednictvím klasického objednání v e-shopu, kde do poznámky uvedete jméno, adresu a telefon příjemce disku. Titul bude odeslán zcela zdarma, Vaším jménem, na uvedenou adresu. Navíc jej dárkově zabalíme a přidáme malou pozornost.

Zavazuje mě k něčemu odběr DVD zdarma?

Ne, nezavazuje. Dokonce ani Vaše adresa nebude poskytnuta třetím osobám, ale slouží výhradně za účelem dodání u nás objednaných produktů a služeb.

Jak je možné, že DVD zasíláte zcela zdarma?

Jedná se o formu misie, která je založená na naší důvěře v Boha, že najde a osloví štědré dárce, kteří tuto činnost ze svých prostředků podpoří. Pokud se rozhodnete přispět na náklady spojené s tvorbou a distribucí DVD, budeme moc rádi a již teď Pánu Bohu za vás děkujeme. Kéž jste požehnáni a zakusíte plnost Boží lásky, pomoci i blízkosti.

Chcete-li s námi sdílet radost z práce alespoň přispěním na tuto formu misie, prosíme, abyste poukázali libovolnou částku na náš účet 115-1015060297/0100, v.s. 777 pro neúčelový dar, nebo v.s. číslo DVD, pro podporu konkrétního titulu v nabídce. Pro zahraniční platby je číslo účtu ve tvaru IBAN CZ6201000001151015060297 BIC/SWIFT kód KOMBCZPPXXX, symbol platby jako pro platby v ČR.

Více o možnostech jak nás podpořit najdete zde.

Jaké jsou náklady na realizaci vydání jednoho DVD?

Ceny jsou dosti rozdílné, ale obecně platí, že náklad na jednu minutu (zahrnuje překlad, korekce, dabéra, studio, atd.) se obvykle pohybuje mezi 70 a 120 Kč, podle náročnosti titulu. Cena rozmnoženiny jednoho disku DVD činí cca 13-17 Kč dle počtu disků a krabičky. Poštovné vychází průměrně 24 Kč na jednu zásilku. Odeslání balíku s více DVD tituly nás stojí 74 Kč.

Příprava jedné minuty finálního dabingu zahrnuje cca 18-24 minut naší práce. Ve studiu pak zpracování jedné minuty finálního snímku trvá zpravidla 6-8 minut.

Kdo DVD připravuje?

V DVD mediální misijní službě pracuje po celém světě řada dobrovolných misionářů v různých služebnostech a projektech Light Channel TV. Obvykle si po vzoru apoštola Pavla vydělávají na své živobytí a živobytí svých rodin řádným zaměstnaneckým poměrem mimo misijní služebnost. Ovšem někteří z nich jsou se stále přibývajícím objemem prací více a více zapojování do této služebnosti a na zaměstnání mimo služebnost již prostě namají časový prostor. Některé projekty by vůbec nevznikly bez jejich obětavé práce a též i věnování volného času a financí této služebnosti. Věříme však, že Pán Bůh své věrné nenechá bez mzdy a v pravý čas zaopatří každou potřebu, aby dílo mohlo jít bez prodlení vpřed k slávě Kristově. Rádi bychom jim nabídli důstojnou mzdu, neboť jak říká Písmo: hoden je dělník své mzdy (Mat 10,10).

Děkujeme moudrému Bohu za Jeho vedení, pokoj a šťastného ducha, kterého vlévá do našich srdcí. Děkujeme i všem, kteří se o nás dozvěděli a modlí se za nás. Děkujeme za lásku, kterou nás Kristus inspiruje a můžeme ji  sdílet.

Disk nejde přehrát, co mám dělat?

Je nám líto, pokud taková situace nastane. Zkuste prověřit, zda Váš přístroj přečte jiné disky. Pokud ano, zkuste přehrát náš disk v jiném přístroji. Pokud opravdu nejde přehrát, zašleme Vám zdarma druhý disk.

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking