Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

Hledáme dabéry

Light Channel Media s.r.o. klade velký důraz na kvalitu dabingu u všech realizovaných titulů. Chceme proto dát šanci přednostně těm dabérům, kteří to s dabingem myslí vážně a jsou si vědomi toho, že obdrželi od Stvořitele talent a chtějí dabingu věnovat část svého volného času. Vzhledem k činnosti, kterou vykonáváme, chceme, aby naši dabéři plně pokryli obsazení zpracovávaných projektů co do pohlaví, věku i projevu. Dabéry přibíráme průběžně, kdykoliv nám někdo v dané charakteristice chybí. ... Celý článek... »

Nabízíme možnost přivýdělku

Light Channel Media s.r.o. nabízí všem šikovným zájemcům možnost přivýdělku vykonáváním jednoduchých, dílčích úkolů, které souvisí s naší činností. Máte-li zájem o spolupráci, ozvěte se. ... Celý článek... »

Misijní televize

Pracovní setkání zájemců o práci v týmu české misijní televize se uskuteční v termínu: 18-20. září. Pro účastníky je zajištěno celodenní stravování a nocleh. Těšíme se na vás. ... Celý článek... »

Copyright © 2016 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking