Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

O autorovi

Christian Coby Berdahlovi 2Christian a jeho žena Coby Berdahlovi žijí v krásném centru Nového Mexika spolu se svými syny Tylerem (14 let) a Micahem (12let). Kromě zpěvu a s tím spojeného cestování se Bergdahlovi věnují kempování, pěstují pěší turistiku a obdivují krásy Boží přírody.

Někdy v roce 1995 se Christian setkal s Ježíšem a zasvětil svůj život na plný úvazek misijní službě. Od té doby působí v různých misijních funkcích. V roce 1996 měl Christian tu čest přivést Coby ke svému vztahu s Ježíšem a brzy poté započali svou společnou pouť vstříc k Božímu království. Brzy po narození obou synů, Tylera a Micaha se misije stala hlavním posláním rodiny. Tyler a Micah také rádi zpívají pro Ježíše a brzy budou nepochybně evangelizovat svět svými sladkými hlasy. Kromě chodu domácnosti a domácího vzdělávání chlapců se Coby stará o účetnictví a korespondenci misie.

Christian a Coby se narodili a vyrostli v centrálním údolí Kalifornie. I když žili v různých městech, jejich cesty se střetli v roce 1993 a oni se stali pevnými přáteli. Počátkem roku 1994 si konečně uvědomili, co všichni ostatní už delší dobu věděli, že jsou do sebe zamilovaní! Asi dva roky spolu ještě chodili a v roce 1996 svou společnou pouť životem stvrdili v malém obřadu s rodinou a blízkými přáteli. Jejich svatba se konala u milých přátel doma v Acampo v Kalifornii, která hraničí s divukrásnou Mokelumne River. Tam začal jejich společný život, který je hojně požehnán láskou k sobě, za který jsou vděční každý den. Dnes je tomu již šetnáct let, co žijí spolu jako nejlepší přátelé - manželé - a jsou stále spolu naplněni hlubokou vzájemnou láskou!

 Berdahlovi 

 Berdahlovi 2 

 Berdahlovi 3 

 Berdahlovi 4 

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking