Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

O autorovi

Je známý především hostováním v programu Forerunner Chronicles na kanále 3ABN. Když dospěl, opustil církev a věnoval se kariéře v zábavním průmyslu. V 19 letech začal psát scénáře pro hudební videa. O rok později napsal svůj první velký scénář Turn It Up, který byl produkován MadGuy Films a vydán New Line Cinema. Tento film nebyl hitem, ale pomohl nastartovat kariéru několika jeho účastníků, včetně herců Jason Statham (Fast & Furious) a Chris Messina (Argo), a pomohl v kariéře i producentu E. Bennett Walsh (The Amazing Spider-Man 2)... ... Celý článek... »

DVD Vidění levharta 1 (Cz dabing)

Ústředním motivem filmu je představit achylovu patu jedné z nejvýznamějších mocností světa. Miliony lidí ani netuší, kam až může zajít lidstvo, pokud upřednostní zákony lidské nad zákony Boží. Zjevení 13 popisuje mocnosti světa v nezkresleném světle a nabízí pravou svobodu a mnoho námětů k uvažování. Za necelou jednu a půl hodiny sledování tohoto filmu zjistíte, že jediná opravdová láska, která na tomto světě existuje je láska Boží. Kniha Vítězství lásky Boží detailněji popisuje události zmíněné ve filmu. ... Celý článek... »

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking