Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

DVD Vidění levharta 1 (Cz dabing)

Ústředním motivem filmu je představit achylovu patu jedné z nejvýznamějších mocností světa. Miliony lidí ani netuší, kam až může zajít lidstvo, pokud upřednostní zákony lidské nad zákony Boží. Zjevení 13 popisuje mocnosti světa v nezkresleném světle a nabízí pravou svobodu a mnoho námětů k uvažování. Za necelou jednu a půl hodiny sledování tohoto filmu zjistíte, že jediná opravdová láska, která na tomto světě existuje je láska Boží. Kniha Vítězství lásky Boží detailněji popisuje události zmíněné ve filmu.

Film je seminářem proroctví jakého jste ještě nebyli svědky…

Vidění levharta 1 prostupuje dějinami všeobecné římské církve a podle Hudsonových slov zvýrazňuje ústřední téma poslední knihy Bible: "Tato kniha je zjevením Ježíše Krista, a ne zjevení politických mocností nebo falešných systémů bohoslužby."

"Je mou nejhlubší touhou, aby tento film pomohl milionům si uvědomit, že události, které se nyní odehrávají na planetě Zemi jsou jasnými ukazateli toho, že slovo Boží je pravdivé a že Ježíš Kristus se brzy vrátí na náš svět," poznamenal 38letý Hudson pro Adventist Review.

Název filmu odkazuje na Janův popis šelmy ze Zjevení 13, podobné levhartovi se sedmi hlavami, včetně té, jejíž smrtelná rána byla uzdravena. Šelmu, kterou viděl Jan vystupovat z moře. Vedoucí Církve adventistů sedmého dne a další protestantští leadeři odedávna spojují šelmu s náboženskou a politickou mocí všeobecné římské církve.

DVD - Vidění levharta 1 - Christopher Hudson

Obsah DVD:
Vidění levharta (Cz dabing) (1:26)

Jak podpořit výrobu a distribuci tohoto DVD?

KoreuroPokud budete chtít podpořit náklady s přípravou vydání a distribucí tohoto DVD, budeme moc rádi a Pánu Bohu za vás děkujeme. Kéž Vás požehná a zakusíte i Vy Boží lásku, pomoc a blízkost.

Chcete-li sdílet radost z výsledků misijní práce s námi, můžete přispět libovolnou částkou na výrobu a distribuci tohoto DVD titulu. Prosíme, aby jste poukázali prostředky na účet 115-1015060297/0100, v.s. 2016005. Pro zahraniční platby je číslo účtu ve tvaru IBAN CZ6201000001151015060297 BIC/SWIFT kód KOMBCZPPXXX, symbol platby 2016005. Pokud neuvedete variabilní symbol, budou prostředky použity dle aktuální potřeby na podporu naší misie.

Více o možnostech jak nás podpořit najdete zde.

Otázky a odpovědi ohledně projektu DVD zdarma najdete zde.

TRAILER

ONLINE (Anglicky)

Adventist Review komentuje

http://www.adventistreview.org/church-news/story3250-young-adventist-filmmaker-turns-bible-prophecy-into-youtube-hit

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking