Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

DVD Rodinný dokument "Od Zlomeného k Průlomu" (Cz dabing)

Christian Berdahl, dítě neplánovaného teenegrovského těhotenství, se narodil sedmnácti letému alkoholiku a uživateli drog. Nakonec jeho matka zůstala doma sama, a vychovávala své tři chlapce. Rok po svém rozvodu, se Christianova matka znovu provdala za muže, který se stal pro mladou rodinu nejhorší noční můrou. Všichni žili s krutostmi fyzického zneužívání a deviantních her s myslí po dlouhých let deset .

Christianova otlučená matka konečně našla odvahu k útěku se svými syny, aby mohli ve svých životech obnovit co se dalo. Christian našel únik v hudbě, divadelním umění, a nakonec v televizní produkci. Jeho dva mladší bratři našli únik v drogách, alkoholu, a životě zločinu, což je přivedlo do vězení.

Toto svědectví zaznamenává úžasnou pasáž a život jedné rodiny, která nachází zahojení u Boha. Christian a jeho milovaní zahodili minulost a objali cestu od Zlomeného k Průlomu, našli radost, pokoj, a smysl tohoto i věčného života, který přijde!

DVD, 3 disky, HD 720px
V části 1, Christian popisuje bolest a zneužívání v dětství. (58,5 min)
V části 2, Christian zkoumá hlubiny špatných rozhodnutí, ke kterým se on a jeho bratři vydali. (58,5 min)
V části 3, Christian popisuje průlom, který on a jeho bratři zažili ve vztahu s Kristem. (58,5 min)

Jak podpořit výrobu a distribuci tohoto DVD?

KoreuroPokud budete chtít podpořit náklady s přípravou vydání a distribucí tohoto DVD, budeme moc rádi a Pánu Bohu za vás děkujeme. Kéž Vás požehná a zakusíte i Vy Boží lásku, pomoc a blízkost.

Chcete-li sdílet radost z výsledků misijní práce s námi, můžete přispět libovolnou částkou na výrobu a distribuci tohoto DVD titulu. Prosíme, aby jste poukázali prostředky na účet 115-1015060297/0100, v.s. 2016002. Pro zahraniční platby je číslo účtu ve tvaru IBAN CZ6201000001151015060297 BIC/SWIFT kód KOMBCZPPXXX, symbol platby 2016002. Pokud neuvedete variabilní symbol, budou prostředky použity dle aktuální potřeby na podporu naší misie.

Více o možnostech jak nás podpořit najdete zde.

Otázky a odpovědi ohledně projektu DVD zdarma najdete zde.

TRAILER (Anglicky)

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking